10 Pratik Fikir

1. Temizlik sonrası evinin güzel kokmasını istiyorsan yer silme suyuna parfüm yada güzel kokulu bir kolonya ekleyebilirsin.

2. Televizyon ekranlarını temizlerken TV’yi kapatırsan, kirler daha görünür olur. Ayrıca temizleme spreyini de ekrana değil beze sıkılırsan iz bırakmaz.

3. Sadece yastık kılıfları değil yastıklar da ayda bir yıkanmalı. Yastıklar kirliyse, kılıfları temiz olsa bile bakterilerden kurtulamayız.

4. Parke temizliğinde su bazlı temizleyiciler kullanırsan, ahşap yüzeye zarar verme riski ortadan kalkar.

5. Evinde kedi köpek varsa, tüy toplayıcı rulolarla tanışmanın zamanı geldi. Gündelik temizlikte hayatını kurtaracaklar!

6. Eskimiş tişörtlerle artık vedalaşabilirsin, çok güzel yer bezi olur onlardan.

7. Çikolata lekesini çıkarmanın en kolay yolu sabunlu suyla silmek. İnatçı bir lekeyse, üzerine pudra döküp bir daha deneyebilirsin.

8. Diş fırçası temizlikte gizli kahramanlarımızdan. Izgara ve Ekmek kızartma makinalarının iç kısımlarını diş fırçasıyla temizleyebilirsin.

9. Gündelik temizlediğin yerlerin hızlı kirlenmesini engellemek için en iyi yol odanın kapıya en uzak noktasından geri geri giderek süpürmek.

10. Tüm bu taktiklere rağmen evin tam da istediğin kadar temiz olmuyorsa uygun fiyatlı ve güvenilir temizlik hizmeti almak için sitemize bakabilirsin.

Sayfamızı Paylaşın
0.312.235 6580 Ev Temizliği Yapmayı Kolaylaştıracak 10 Pratik Fikir
özet